Strojírenská výroba

Předmětem činnosti firmy KOVO PB MASCHINING je zakázková strojírenská výroba se zaměřením na dodávky kompletně opracovaných svařenců včetně povrchové úpravy a montáže. Zejména jde o součásti strojů a zařízení pro automobilový, energetický, chemický a důlní průmysl. Zpracováváme ocelové materiály včetně nerezové oceli a hliníkových plechů.

Konstrukce

Naše společnost má také konstrukční kancelář, která zpracuje výkresovou dokumentaci dle přání zákazníka.

Svařování a mechanické opracování

Svařování a mechanické opracování zajišťujeme ve smluvených a námi prověřených partnerů se kterými spolupracujeme již řadu let.

Jsme schopni svařovat jak černý materiál, tak i nerez popř. hliník a jiné neželezné kovy. Klademe důraz na 100% vizuální kvalitu, vzhled a funkčnost svarů.

Zhotovujeme na NC a CNC horizontálních vyvrtávačkách W 100, WHN 130. Kapacity na těchto strojích vytěžujeme opracováním vlastních výrobků. Případné kooperace na těchto strojích řešíme individuálně dle volných kapacit.

Lakování

Lakování provádíme mokrou cestou vysokotlakým zařízením. Vysokou prioritou je u nás kvalita nátěru, která dodá našim výrobkům potřebný vzhled. Jsme schopni zajistit lakování práškovou barvou.

Montáž

Zajišťujeme kompletní montáže strojních zařízení dle přání zákazníka.

Realizace Strategon s.r.o.    KOVO PB Maschining s.r.o.    Zpracování osobních údajů